Bu ilana başvurur musun?

İş ilanları için başvurulan yollar farklılık gösteriyor. İşin bu boyutuyla sayılarla ve analizlerle ilgilenmeden sadece son T2 iş ilanlarının nasıl bir süreçte oluşturulduğunun kısa bir özeti olacak.

İnsanların iş yerinde aradıkları ile, onlardan beklentilerin bir şekilde örtüşmesinin sağlanmasının zorluğu bizi böyle bir ilan hazırlığına soktu. Bu ilanlarda öncelik, İstanbul ekibinin istekleri doğrultusunda C# ve Java bilen, başarılı aynı zamanda eğlenceli kişileri bulmak adına fotoğraflarını Metehan'ın çektiği bir ilan serisi oluşturduk. Bu seri aslında gündelik hayatta nasıl bireyler olduğumuzu ve iş-gündelik hayat arasında nasıl bir geçirgenliğe sahip olduğumuzu gösteriyor.

Plan ve programı düzgün kurgulanmış bir çalışma size gün içinde günlük aktiviteler ve iş yaşamı arasında geçirgenliği sağlıyor. Tüm bunları bi kaç fotoğraf ile anlatabilmek ve daha önemlisi bunu gerçekten yapabiliyor olmak önemli. Bunu bir kültür haline getirdiğinizde ve kuralları bu kültürün bi elemanı olarak tanımlamaya başladığınızda sizin gibi insanları çevrenizde görmeye başlayabiliyorsunuz.

Sektördeki büyük ve yatırımcısı bol, çok uluslu şirketler değilseniz, iş ilanınıza gelen kişi kalitesini yüksekte tutabilmek ve görünürlüğü artırmak daha da önemli. Yeteneği olan kişiler için cezbedici ve onları T2'de çalışmak için motive edebilecek bir görseli iş ilanına çevirmek, size daha faydalı sonuçlar arasından seçim yapma şansı sağlayabilir.

İletişime daha ilk görsel ile beraber geçmiş olmak ve kendimizi anlatabilmek sonuçların daha anlamlı olmasına yardımcı olacaktır. Umarım ilanlar amacına ulaşır ve istenilen nitelikteki gruba ulaşmış oluruz.